Cvičební pobyty na rok 2017

Milé dámy, 

i na rok 2017 přinášíme oblíbené cvičební pobyty.

Nove-hradyV listopadu se můžeme těšit na víkend v Nových Hradech v jižních čechách. V ceně máme zahrnuto: polopenzi formou bufetu, cvičení a neomezený vstup do krásného wellness. ZZvláštností na tomto pobytu je možnost dokoupení All Inclusive nápojů za 220,- Kč nebo také 2 servírované obědy a all inclusive nápoje za 490,- Kč. Jako vždy s námi jedou slečny - kosmetička a masérka, které se budou věnovat pouze nám. Další informace naleznete na letáku. Pro přihlášení klikněte zde

Cvičební pobyty na rok 2018

Milé dámy, 

i na rok 2018 přinášíme oblíbené cvičební pobyty. Brzy budou také doplněny informace k dubnovému pobytu na Měříně a k listopadovému pobytu v Zámku Loučeň.

Mikulov_2018

V březnu se můžeme těšit na víkend v hotelu Galant v krásném prostředí jihomoravského kraje. Hotel se nachází v Mikulově pod Svatým kopečkem.

V ceně máme zahrnuto: snídaně formou švédských stolů, cvičení a neomezený vstup do střešního bazénu s protiproudem, vířivkami a saunovým světem. V blízkosti se nachází pivovarská restaurace, spousta vináren a další krásy jihomoravského kraje. Jako vždy si dáme krásně do těla, odpočineme si a hlavně se odreagujeme :-)

 Další informace naleznete na letáku. Pro přihlášení klikněte zde

Kontakt do menu (funguje pouze u posledního článku)