Historie našeho klubu

šk. rok 2015/2016

V sprnu byly závodní týmy na soustředění v Malých Svatoňovicích, kam jsme se opět rádi vrátili a kde také hlavní trenérka Vendula oznámila očekávání prvního potomka. 

Od září roku 2015 se soutěžní týmy rozrostly a bylo také zapotřebí více trenérek. Trenérkami závodního aerobiku byla Vendula Soukupová, Tereza Konrádová, Petra Konrádová, Lucie Jungbauerová a Kateřina Smíšková. Dětské kurzy komerčního aerobiku vedly Eliška Theissigová, Karolína Kubíková, Nikola Klierová a Petra Klierová. 

Komerční kurzy probíhaly v Berouně v kategoriích 4-7 let a 8-13 let. V Praze probíhala pouze jedna věková kategorie 7-11 let.

V únoru 2016 se narodil trenérce Vendy syn Tomík.

V květnu 2016 klub opět organizoval soutěž Aerobic Cup na Pražských Petřinách.

PINK

Stepový tým ve věkovém rozmezí 7-8 let. Děvčata za rok udělala obrovský kus práce a vybojovala mnoho medailí.

CANDYMAN

Fitness team z děvčat, která s tímto druhem závodního aerobiku teprve začínala. Z holek se stal skvělý tým, který si atmosféru na závodech užíval. Medailí bylo méně,ale děvčata se nevzdávala.

TURN ME ON!

Fitness team pokročilejších děvčat, složený převážně z děvčat sportovního aerobiku. Sestava děvčat byla krásná a úspěšná.

Sportovní aerobik

Několik děvčat závodilo ve dvojici nebo jako singl 2. rokem, což šlo vidět a některé holky dosahovaly úrovně FISAF.

Velmi úspěšná byla naše děvčata na soutěžích jednotlivců typu Master Class. Z těchto závodů získávala děvčata mnoho ocenění.

Na konci školního roku se oznámil konec s trénováním závodního aerobiku a všem děvčatům byl doporučen přestup do jiných závodních týmů. Nadále se klub věnuje pouze komerčním lekcím.

šk. rok 2014/2015

Od září roku 2014 soutěžní týmy trénovaly pod vedením trenérek Venduly Soukupové (Moučkové) a Terezy Konrádové. Soutěžní týmy byly také v srpnu na soustředění v Malých Svatoňovicích, které bylo velmi povedené. Tyto trenérky vedly také lekce komerčního aerobiku v kategoriích 4-7 let a 8-13 let.

Opět jsme se po několika letech vrátili k trénování sportovního aerobiku a naše soutěžní týmy se rozrostly o singl, dvojice, trojice a fitness. V tréniních komerčního aerobiku se využívala také Zumba pod vedením Venduly Soukupové a vznikly také 2 soutěžní Zumba týmy.

Zumba MINI

Závodní- Zumba tým soutěžil v kategorii  4 - 7 let. Děvčat bylo v sestavě 13, byla na 4 závodech a vybojovala 4x bronz.

Zumba STARS

Závodní Zumba tým soutěžil v kategorii 8 - 13 let. Děvčat bylo v sestavě 26, byla na 4 závodech a vybojovala 2x stříbro a 1x bronz.

Black and Pink Cheerleading

Pódiová skladba s náčiním pod vedením Venduly Soukupové měla téma rozstleskávaček a k tomu sloužilo také náčiní "Pompony". Děvčata tvořila úžasný tým, který se účastnil mnoho závodů a také holky získaly mnoho cenných kovů. Děvčata vybojovala 3x bronz a 1x stříbro.

Sporťák/Fitness

Několik týmů - fitness, dvojice, trojice, singl, které byly pod vedením Terezy Konrádové. Děvčata trénovala sportovní aerobik 1. rok, ale i přesto byly moc šikovné a na několika závodech úspěšné. Za rok udělaly obrovský kus práce. Bohužel tým fitness provázela od začátku smůla a tento tým se účastnil 1. závodů až v květnu.

Singl 

Moc šikovná, udělala obrovský kus práce a zkusila si za školní rok také 2 závody

Dvojice 

Děvčata vybojovala 1x zlato, 1x stříbro, 1x bronz.

Trojice

Děvčata vybojovala 1x zlato, 1x stříbro

Fitness 

Tento tým vybojoval ze 2 závodů 1x zlato.

Velmi úspěšná byla naše děvčata na soutěžích jednotlivců typu Master Class. Z těchto závodů získávala děvčata mnoho ocenění .

šk. rok 2013/2014

 Od září roku 2013 soutěžní týmy trénovaly pod vedením trenérek Venduly Moučkové a Terezy Konrádové. Lekce komerčního aerobiku pro děti v kategoriích 4-7 let a 8-13 let vedla lektorka Míša Poločuková, která následně odjela do zahraničí a kategorií se ujaly trenérky soutěžních týmů.

V trénincích komerčního aerobiku i závodního aerobiku se využívala Zumba. Všechna děvčata měla možnost účastnit se se Zumbou závodů a dal se tak dohromady tým s eskutečným počtem 34 závodnic. 

Zumba STARS

Tento tým měl na závodech veliký úspěch. Účastnili jsme se závodů Žij Pohybem a z každého závodů jsme si odvezli nějaký ten kov.

Trenérka + choreografka: Vendula Soukupová (Moučková)

Tato sestava vybojovala 1. místo v ligovém hodnocení, 4x zlato, 1x stříbro, 1x bronz

 Stepy "Když se zblázní čas"

Tým s 12 děvčaty které statečně bojovaly ve starší kategorii. Vlivem věkového průměru závodily v kategorii 11-14 let na kterou, některé naše závodnice byly ještě malé, ale přesto moc šikovné.

Tato sestava vybojovala 3x bronz

Summer

Tým našich nejmenších a začínajících děvčat, která závodila s pódiovou skladbou a s náčiním - plavecké nudle.

Tato sestava vybojovala 1x bronz

Velmi úspěšná byla naše děvčata na soutěžích jednotlivců typu Master Class. Z těchto závodů získávala děvčata mnoho ocenění a dokonce jeden postup na MČR Master Class.

šk. rok 2012/2013

 Od září roku 2012 soutěžní týmy trénovaly pod vedením trenérek Venduly Moučkové a Terezy Konrádové. Lekce komerčního aerobiku pro děti v kategoriích 4-7 let a 8-13 let vedla lektorka Míša Poločuková.

V trénincích komerčního aerobiku se využívala Zumba a děvčata z komerčních lekcí 8 - 13 let se staly součástí závodního Zumba týmu. Závodnice soutěžily i v Zumbě i v soutěžním aerobiku.


Zumba STARS

Tým složený ze závodních sestav PINK, HAPPY + děvčata z komerčních lekcí 8 - 13 let. Celkový počet děvčat byl 24 a díky tak velkému týmu měly na závodech veliký úspěch. Děvčata sestava bavila a o to více působily na diváky i rozhodčí efektním dojmem. 

Trenérka i choreografka: Vendula Moučková

Složení týmu: Jessica Pitt, Christina Pitt, Tina Součková, Jana Opravilová, Pavlína Knorová, Vendula Dostálová, Karolína Studecká, Karolína Birasová, Michaela Uhrínová, Bety Mikušová, Tereza Anderlová, Tereza Najčová, Patricie Kopecká, Tereza Bauerová, Aneta Štrosová, Lily Mušuková, Adéla Češpivová, Aneta Zajíčková, Anna Juráková, Marie Roszkowská, Anna Roszkowská, Petra Kadlecová, Katerina Kozyra, Berenika Denešová.

V celorepublikovém hodnocení Žij Pohybem vybojoval tým dokonce 1.MÍSTO.

Tato sestava vybojovala 3x zlato, 1x stříbro, 1x bronz  a celkové 1. místo v ligovém hodnocení Žij pohybem.

Stepy PINK

Tato sestava byla složena pouze ze 6 závodnic: Karolína Birasová, Tereza Najčová, Patricie Kopecká, Michaela Uhrínová, Tereza Anderlová, Bety Mikušová a jedné náhradnice: Karolína Studecká.

Děvčata během roku udělala obrovský kus práce a i přes účast na nevelkém počtu závodů byla děvčata se sestavou trenérky a choreografky Venduly Moučkové, úspěšné.

Tato sestava vybojovala 3x zlatá medaile, 1x stříbrná medaile a celkové 3. místo v ligovém hodnocení Žij Pohybem.

HAPPY

Děvčata se pod vedením Terezy Konrádové teprve připravovala na závodění, ale i přesto několik krásných úspěchů získaly. Složení: Pavlína Knorová, Vendula Dostálová, Jana Opravilová, Tina Součková, Jessica Pitt, Christina Pitt

Tato sestava vybojovala 1x bronzovou medaili

Zumba LADIES

Pod vedením Venduly Moučkové jsme opět pokračovaly i v Zumbě s dospělými a náš tým se hezky rozrostl :-)

Zůstaly nám zelená trička, večerní tréninky, ale přidaly jsme nadšení, vysící tkaničky na kalhotech a velkou dávku odvahy!

Účastnice: Vendula Moučková, Kristýna Strakošová, Tereza Konrádová, Pavla Kubíková, Petra Zavázalová, Bára Whitehead, Jana Žáčková, Jana Špičáková, Daniela Tošovská, Petra Bernardová, Petra Borůvková, Jana Tůmová, Irča Zoubková, Lucie Smržová, Martina Smržová, Katka Šťastná, Katka Součková, Hana Emrová, Petra Kubincová, Lucie Jakoubková, Markéta Procházková

 

šk. rok 2011/2012


Od září roku 2011 soutěžní týmy trénovaly pod vedením trenérek Kristýny Strakošové a Venduly Moučkové. Lekce komerčního aerobiku pro děti v kategoriích 4-7 let a 8-13 let vedla lektorka Míša Všetečková, které vzhledem k vysokému počtu dětí pomáhaly naše závodnice Lucka Jungbauerová a Péťa Konrádová. 

Na podzim přišla posila v podobě Terky Konrádové, která začala trénovat závodní týmy.

Do tréninků jak komerčního aerobiku pro děti, tak závodních týmů se přidalo trénování Zumby, která zase o něco více naše děvčata rozvíjela a navíc bavila. Zumba se stala součástí našich vystoupení i závodních sestav.


Zumba GIRLS

Starších děvčat zůstalo pouze sedm: Lucka Jungbauerová, Polina Juránková, Eliška Bernardová, Anežka Bernardová, Bára Němcová, Terka Doutnáčová a Klára Kantová, proto společně se svými trenérkami Kristýnou Strakošovou a Vendulou Moučkovou nacvičily Zumbovou sestavu, kterou si během roku "vyšperkovaly" o závoj, se kterým sestava dostala jiný nádech.

Tato sestava vybojovala 4 x stříbro, 1x bronz  a celkové 2. místo v ligovém hodnocení Žij pohybem.

Motýlí Show

Tato pódiová skladba přípravky závodila ve složení: Vendula Dostálová, Pavlína Knorová, Terka Knorová, Chiara Vaccino, Karolína Birasová, Karolína Jiříková, Páťa Kopecká, Terka Najčová, Míša Uhrínová, Bety Mikušová, Šárka Joachimová a Klaudie Toulová.

Děvčata měla vylepšenou sestavu z předešlého roku, která byla obohacena o pár nových závodnic. Sestavě zůstal stejný název, hudba i dresy.

Během roku šlo znát veliké zlepšení, ale i přesto si děvčata vybojovala s touto sestavou pouze 1x bronzové medaile.

Zumba MINI

Stejná děvčata jako v Motýlí show nacvičila pod vedením Kristýny Strakošové také Zumba sestavu, se kterou sklízela veliké úspěchy.

3x zlato, 1x stříbro a celkové 1. místo v ligovém hodnocení Žij pohybem.

Zumba LADIES

Tento rok jsme se do Zumby opravdu opřely a nacvičily jsme na jedny závody Žij pohybem "dospěláckou" Zumba sestavu s nadšenkyněmi, které dochází na Zumba lekce a nechybí jim odvaha ani radost ze života :-) : Petra Zavázalová, Bára Whitehead, Zuzka Vorlíčková, Edita Frizovičová, Jana Špičáková, Vendula Moučková a Kristýna Strakošová.

Na těchto závodech jsme vybojovaly 5. místo, ale zážitek na celý život!

Live is life

Další "dospělácká" Zumba sestava ve velmi podobném složení jako předchozí, ale obohacena o dva závodníky mužského pohlaví. Sestava sklidila obrovský obdiv celé cvičební haly, včetně komentujících porotců a bylo nám přiřknuto 3. místo

Složení sestavy:  Petra Zavázalová, Bára Whitehead, Zuzka Vorlíčková, Katka Součková, Jana Špičáková, Vendula Moučková, Kristýna Strakošová, Vláďa Soukup, Jirka Strakoš, Katka Vondráková, Péťa Kubincová a Markéra Procházková.

V tomto školním roce se Vendy a Kristýna naplno věnovaly také lekcím pro dospělé a v naší nabídce se objevilo spoustu lekcí Zumby, Pilatesu a nově i Bosu. Abychom toho neměly málo, začaly jsme nabízet i speciální akce v podobě nedělních cvičení - Zumba, Bosu a Pilates ve fitness centru Větrník a v Horoměřicích. Naše cvičenky jsme vytáhly i na víkendový pobyt.

šk. rok 2010/2011


V tomto školním roce bylo složení trenérek Kristýna Strakošová a Lenka Tydlitátová posilněno o Vendulu Moučkovou, která dosud jezdila s děvčaty na soustředění a podporovala je na mnoha závodech a dále o lektorky Míšu Všetečkovou a Denisu Wolfovou.

Míša Všetečková vedla lekci Aerobik hrou pro děti 4-7 let. Po ní hned následovala lekce 8-10 let o kterou se dělila Denisa s Vendulou. Děvčata během roku nacvičila sestavu, která byla předvedena rodičům.

V průběhu roku u nás přestala trénovat Lenka Tydlitátová, takže se následujícím sestavám věnovaly trenérky Vendula a Kristýna.

Step by Step

Stepová sestava ve složení: Kačka Bártová, Kačka Jelínková, Sofie Mikušová, Lucie Smíšková, Terka Benešová, Eliška Balcarová a Kája Jiříková, která byla velice úspěšná a sklidila 5x zlato, 1x stříbro a 1. místo v ligovém hodnocení Žij pohybem.

Vítejte v tanečních

Pódiová skladba ve složení: Anežka Bernardová, Eliška Bernardová, Polina Juránková, Klára Kantová, Bára Němcová, Terka Doutnáčová, Lucka Jungbauerová, Péťa Konrádová, Domča Červenková.

Děvčata vybojovala 6x stříbro, 2x bronz + 3. místo v ligovém hodnocení Žij pohybem.

Six Stars

Načich šest hvězd: Terka Doutnáčová, Péťa Konrádová, Anežka Bernardová, Lucka Jungbauerová, Klára Kantová, Bára Němcová, které v průběhu roku nacvičily stepovou sestavu, se kterou získaly 2x zlato a 2x bronz.

šk. rok 2008/2009


V září roku 2008 změnil Aerobic Team Xko Praha místo trénování, přestěhoval se na základní školu Petřiny-jih na Praze 6. Trenérské vedení posílilo o cvičitelku aerobiku Mgr. Vlaďku Koreňovou, v druhé polovině roku začala s trénováním pomáhat také Lenka Tydlitátová. Počet dětí se rozrostl o žáky ZŠ Petřiny-jih, mohli jsme tak nacvičit více pódiových skladeb. Dále jsme trénovali stepové fitness týmy a sestavy sportovního aerobiku.

Od ledna 2009 jsme změnili název klubu na Aerobic Club Sportýna ZŠ Petřiny-jih.

Děvčata a chlapci vybojovali 25x zlato30x stříbro a 25x bronz!

Pódiové skladby

Ve šk. roce 2008/2009 jsme trénovali 3 pódiové skladby. Sestava HOKEJ byla připravována na soutěž ATS pod ČSAE. Sestavy BROUCI ANEB BEATLES a BODLÁČCI se řadili do kategorie komerčního aerobiku.

HOKEJ (Nikča Vrtišková, Danča Hlubučková, Kačka Smíšková, Terka Tydlitátová, Anežka Bernardová, Lenka Tydlitátová, Eliška Bernardová, Polina Juránková, Monika Vybíralová, Jitka Růžičková, Lucka Schmiedhamerová, Lucka Jungbauerová, Terka Doutnáčová, Dáda Pokorná, Domča Trinkmocová). Na soutěži Děti fitness v Praze na podzim 2009 obsadily 1. místo, v lednu 2010 Žij pohybem KH 5. místo, MČR ATS Praha 8. místo, ATS Open Praha 1. místo, AE mini teams Kralupy 3. místo, Poděbradská brána 4. místo, Děti fitness Roudnice 2. místo, Slaný aerobic cup 4. místo, Velká cena KH 3. místo, MČR Děti fitness 5. místo, Zlatý pohár HK 2. místo, Žij pohybem Praha 3. místo.

BROUCI ANEB BEATLES (Daniel Zechovský, Domča Červenková, Klára Kantová, Žaneta Wurmová, Andrea Vlková, Míša Dufková, Bára Němcová, Terka Šimková, Mariam Aloyan, Péťa Konrádová, Pavla Šíchová, Danča Linhartová). Na závodech ATS Open v Praze obsadili 3. místo, AE mini teams Kralupy 6. místo, Děti fitness Roudnice 4. místo, Slaný aerobic cup 6. místo, Velká cena KH 4. místo, Žij pohybem květen Praha 2. místo, Zlatý pohár HK 2. místo, Žij pohybem červen Praha 2. místo

BODLÁČCI (Kačka Jelínková, Žaneta Hubinková, Kačka Bártová, Sofie Mikušová, Tomislav Hubinka, Lucka Smíšková, Lidunka Doležalová, Eliška Erbanová, Anička Grussmannová, Kristýna Klípová, Danielka Smyčková, Terezka Jurdíková, Bára Hanzelínová, Karina Rozhyna). Na soutěži AE mini teams v Kralupech obsadili 5.-9. místo, Slaný aerobic cup 9. místo, Žij pohybem Praha 5. místo a Zlatý pohár HK 7. místo.

Fitness týmy step

Na podzim roku 2008 jsme ještě soutěžili ve starém složení týmu Fitness tým kadet STEP (Terka Doutnáčová, Lucka Schmiedhamerová, Domča Trinkmocová, Míša Dufková, Bára Lupačová, Nikola Vrtišková, Andrea Vlková) na závodech AE & Fitness Cup v Luhačovicích, kde děvčata obsadila 6. místo.

Pro závodní sezonu roku 2009 jsme postavili dva stepové týmy:

Fitness tým kadet STEP - "Stepy kadetky" (Polina Juránková, Eliška Bernardová, Kačka Smíšková, Anežka Bernardová,  Terka Doutnáčová, Terka Tydlitátová, Lucka Schmiedhamerová, Domča Trinkmocová, Lucka Jungbauerová) - AE & Fitness Cup Kladno 11. místo, AE mini teams Kralupy 1. místo, Poděbradská brána 1. místo, Děti Fitness Roudnice 6. místo, Slaný aerobic cup 2. místo, Velká cena KH 2. místo, Chodovské berušky1. místo, MČR Děti fitness 4. místo, AE & Fitness Cup Ml. Boleslav 8. místo, Zlatý pohár HK 1. místo, AE & Fitness Basic Cup Praha 3. místo.

Fitness tým junior STEP - "Stepy junior" (Lenka Tydlitátová, Terka Šimková, Žaneta Wurmová, Mariam Aloyan, Dan Zechovský, Dáda Pokorná, Nikča Vrtišková) - AE & Fitness Cup Kladno 8. místo, AE mini teams Kralupy 3. místo, Poděbradská brána 3. místo, Slaný aerobic cup 7. místo, Velká cena KH 3. místo, Žij pohybem Praha 3. místo, Zlatý pohár HK 3. místo

Sportovní aerobik

Na podzim roku 2008 si ještě zazávodil Tým 14-16 let (Lenka Tydlitátová, Danča Hlubučková, Dáda Pokorná) - 8. místo AE & Fitness Cup Luhačovice, 9. místo AE &  Fitness Cup Open Chomutov. 

Tereza Tydlitátová si zasoutěžila se svou starou sestavou v Luhačovicích na AE & Fitness Cup, kde obsadila 7. místo. S novou sestavou pak závodila na soutěžích Tříkrálový AE mix KH 1. místo, AE & Fitness Cup Kladno 5. místo, Zlatý pohár HK 1. místo, Velká cena KH 1. místo, AE & Fitness Cup Ml. Boleslav 4. místo, AE & Fitness Basic Cup Praha 4. místo.

Kateřina Smíšková

Anežka Bernardová

Dominika Trinkmocová

Soutěžní Aerobic Master Class

Lenka Tydlitátová

Kateřina Smíšková

Tereza Tydlitátová

Anežka Bernardová

Daniela Pokorná

Daniel Zechovský

Eliška Bernardová

Polina Juránková

Vladimíra Koreňová

šk. rok 2007/2008


Ve šk. roce 2007/2008 se Aerobic Team Xko Praha rozrostl o další členy. Začaly jsme trénovat i více sestav - pódiovku, sestavy sportovního aerobiku a dva fitness týmy.

Děvčata vybojovala 16x zlato18x stříbro a 16x bronz, z toho 3x bronz byl za týmové sestavy.

Pódiová skladba

Až do ledna 2008 holky trénovaly sestavu UKLÍZEČKY s drobnou úpravou ve složení (Kačka Smíšková, Terka Tydlitátová, Lenka Tydlitátová, Danča Hlubučková, Bára Kynzlová, Bára Lupačová, Dáda Pokorná, Jitka Růžičková, Bára Hoffmannová). Na soutěži Děti fitness obsadily 3. místo, na postupovém kole ATS pro oblast Čechy 4.místoa postoupily tak na MČR, kde se umístily na 4. místě.

Fitness týmy

Od roku 2008 jsme začaly trénovat také fitness týmy.

Fitness tým kadet STEP (Terka Doutnáčová, Lucka Schmiedhamerová, Domča Trinkmocová, Míša Dufková, Bára Lupačová, Nikola Vrtišková, Andrea Vlková) - 10. místo AE & Fitness Cup Brno, 11. místo AE & Fitness Cup Havl. Brod, 6. místo Velká cena Kutné Hory, 10. místo Děti fitness, 9. místo AE & Dance Sport Festival Kladno,4.místo Chodovské Berušky, 4. místo AE & Fitness Basic Cup  

Fitness tým junior AEROBIK - CANDYMAN (Lenka Tydlitátová, Jitka Růžičková, Kačka Smíšková, Terka Tydlitátová, Dáda Pokorná, Bára Kynzlová, Danča Hlubučková) - 3. místo Velká cena KH, 5. místo Děti fitness,6.místo AE & Fitness Basic Cup, 5. místo MČR Děti fitness

Sportovní aerobik

Tým 11-13 let (Kačka Smíšková, Danča Hlubučková, Dáda Pokorná) - 7. místo AE & Fitness Cup Havl. Brod, 3. místo AE & Fitness Basic Cup  ´07

Tým 14-16 let (Lenka Tydlitátová, Danča Hlubučková, Dáda Pokorná) - 2. místo Velká cena KH (pouze Danča + Lenka), 5. místo AE & Fitness Basic Cup

Tereza Tydlitátová zahájila svou kariéru ve sportovním aerobiku na závodech AE & Fitness Cup Brno v březnu 2008, kde obsadila 24. místo25. místo AE & Fitness Cup Havl. Brod, 20. místo AE & Dance Sport Festival Kladno, první postup do finále a 15. místo AE & Fitness Basic Cup, 1. místo Velká cena KH

Kateřina Smíšková zahájila svou kariéru ve sport. aerobiku na květnových závodech AE & Dance Sport Festival Kladno, kde jí o jedno místo utekl postup do finále, a tak obsadila 17. místo, první postup do finále a 13. místoAE & Fitness Basic Cup, 2. místo Velká cena KH

Soutěžní Aerobic Master Class

Lenka Tydlitátová - účast ve finále NSAMC Kralupy, 2. místo Wellness AE Class, účast ve fináleNSAMC Brno, 2. místo Wellness AE Class, 1. místo Chodovská hvězda, 1. místo Děti fitness, 3. místo AE +2.místo STEP NSAMC Louny, 1. místo Pohár Prahy 6, 5. místo O pohár Barta Simpsona, 4. místo AE + 4. místoSTEP NSAMC Č.Most, 6. místo postupový SAMC, účast v semifinále MČR SAMC, 1. místo 3D IMAX

Kateřina Smíšková - účast ve finále NSAMC Kralupy, 3. místo Wellness AE Class, účast ve fináleNSAMC Brno, 4. místo Wellness AE Class, 2. místo Chodovská hvězda, 3. místo Děti fitness, 5. místo AE +3.místo STEP NSAMC Louny, 1. místo Pohár Prahy 6, 4. místo O pohár Barta Simpsona, 2. místo Petřínský pohár, 2. místo AE + 2. místo STEP NSAMC Č.Most, 1. místo NSAMC Ml. Boleslav, 1. místo postupový SAMC,Top 120 Miss Aerobik,  2. místo MČR SAMC2. místo Velká Cena KH, 1. místo 3D IMAX

Tereza Tydlitátová - 3. místo NSAMC Kralupy, 3. místo Wellness AE Class, účast ve finále NSAMC Brno,2.místo Wellness AE Class, 1. místo Chodovská hvězda, 2. místo Děti fitness, 4. místo AE + 5.místo STEP NSAMC Louny, 1. místo Pohár Prahy 6, 2. místo Miss Aerobik tour,  1. místo O pohár Barta Simpsona, 1. místoAE + 1. místo STEP NSAMC Č.Most, 4. místo NSAMC Ml. Boleslav, 4. místo postupový SAMC, Top 30 Miss Aerobik,  4. místo MČR SAMCTop 30 finále Miss Aerobik, 3. místo Velká Cena KH

Daniela Pokorná - účast v semifinále NSAMC Kralupy, účast ve finále NSAMC Brno, 3. místo Wellness AE Class, účast ve finále Chodovská hvězda, účast ve finále Děti fitness, 2. místo 3D IMAX

Lucie Schmiedhamerová - účast v semifinále NSAMC Louny, 3. místo Pohár Prahy 6, účast ve fináleNSAMC Č.Most, 2. místo 3D IMAX

Daniela Hlubučková - účast ve finále Děti fitness, 3. místo 3D IMAX

Barbora Kynzlová - účast ve finále Děti fitness

Soutěž s vlastními sestavami 3D IMAX

1. místo Kateřina Smíšková, 3. místo Tereza Doutnáčová, 1. místo Dáda Pokorná, 2. místo Danča Hlubučková,3. místo Lenka Tydlitátová, 4. místo tým Rockerky (Kačka, Dáda, Lenka)

 šk. rok 2006/2007

 Ve šk. roce 2006/2007 se Aerobic Team Xko Praha rozšířil o další členy. Došlo k rozdělení tréninků na děti 5-7 let, komerční aerobik 8-15 let, tréninky závodních sestav - pódiové skladby a sportovní aerobik. 

V týmech získala děvčata 1x stříbro, v jednotlivcích 3x zlato a 1x stříbro. Celkově tedy 3x zlato a 2x stříbro !

Pódiové skladby

Na podzim roku 2006 ještě děvčata trénovala sestavu RIO DE JANEIRO (Kačka Smíšková, Anička Smejkalová, Bára Kynzlová, Bára Hoffmannová, Danča Hlubučková, Bára Lupačová, Žaneta Marečková, Dáda Pokorná), se kterou obsadily na soutěži Aerobic Team Show - semifinále pro Čechy  9. místo.

S novou sestavou UKLÍZEČKY (Kačka Smíšková, Bára Kynzlová, Bára Hoffmannová, Danča Hlubučková, Bára Lupačová, Žaneta Marečková, Dáda Pokorná, Bára Veselková, Aneta Francová, Jitka Růžičková, Lenka Tydlitátová, Terka Tydlitátová, Týna Fingerhutová) holky obsadily na soutěži Jarní Pohár Sokola Jinonice 6. místo, Chodovské berušky 2. místo.

Soutěžní Aerobic Master Class

Také naši jednotlivci byli na soutěžích velmi úspěšní. 

Terka Tydlitátová - Petřínský pohár 1. místo, nepostupový SAMC Praha 5. místo, účast na MČR SAMC

Kačka Smíšková - Chodovská hvězda účast ve finále, nepostupový SAMC Praha 1. místo, účast na MČR SAMC

Dáda Pokorná - Chodovská hvězda účast ve finále, účast na MČR SAMC

Danča Hlubučková - Chodovská hvězda účast ve finále

Anička Smejkalová - Chodovská hvězda 1. místo

Lenka Tydlitátová - Chodovská hvězda účast ve finále, Pohár Prahy 6 2. místo, Petřínský pohár 4. místo, účast na MČR SAMC

Žaneta Marečková - účast na MČR SAMC

šk. rok 2005/2006


Ve šk. roce 2005/2006 trénovaly děti v Xku 2x týdně a pro zájemce o soutěžní formy přibyl trénink ještě v pátek. Kristýna Moučková založila Aerobic Team Xko Praha, jehož členky se úspěšně účastnily soutěží v pódiových skladbách a Master Classů. V roce 2006 se také konalo první letní soustředění.

Pódiové skladby

Vybrané děti byly zařazeny do první pódiové skladby CRAZY FROG (Kačka Smíšková, Anička Smejkalová, Nikola Čablová, Bára Hoffmannová, Danča Hlubučková, Bára Lupačová), se kterou se na soutěži Chodovské berušky v řijnu umístily na 2. místě

Od ledna 2006 trénovaly holky novou sestavu RIO DE JANEIRO (Kačka Smíšková, Anička Smejkalová, Bára Kynzlová, Bára Hoffmannová, Danča Hlubučková, Bára Lupačová, Žaneta Marečková, Dáda Pokorná, náhr. Kristýna Křivská), se kterou obsadily na Chodovských beruškách v dubnu 2. místo a na soutěži Aerobic Team Show v červnu v Havířově obsadily 4. místo.

Soutěžní Aerobic Master Class

Na lednovém postupovém SAMC se umístila Kačka Smíšková v kat. 8-10 let na 9. místě a Anička Smejkalová v kat. 11-13 let na 11. místě. Obě děvčata postoupila na MČR v SAMC !

šk. rok 2004/2005

V roce 2004 se Kristýna Moučková začala ve Sportovně-relaxačním centru Xko věnovat dětskému aerobiku. V té době probíhaly tréninky jen dvakrát týdně a děti se účastnily pouze soutěží Master Class (listopad, leden, březen).

Kontakt do menu (funguje pouze u posledního článku)