Sportovní příměstský tábor v Králově Dvoře

Primestske_tabory_letak_a4_kraluv_dvur

Lokalita: ZŠ Počaply, Tyršova 136, 267 01 Králův Dvůr

Termíny: 27. - 31.7 a 17. - 21. 8. 2020

Celkem 5 dní, PO - PÁ v čase 7:00 - 17:00 (ranní příchod v časovém rozmezí 7:00 - 8:30 a odpolední vyzvedávání 16:30 - 17:00) - popř. je potřeba se individuálně domluvit s instruktorem

Cena: 2990,- Kč

Platbu je potřeba provést nejdéle do 14 dnů od přihlášení dítěte do kurzu – storno poplatky viz Všeobecné podmínky 2020.

Přihláška: https://forms.gle/Ph3aCmwNn3SdwtZz7 

Podrobné informace: Sportovní příměstské tábory jsou určeny pro děti ve věku 5 - 15 let

Letní příměstský sportovní tábor je ideální náplní volného času pro všechny děti, které jsou rády v pohybu a chtěly by si vyzkoušet a naučit se nové a zajímavé druhy sportovních aktivit. Cílem sportovního tábora je seznámit děti s velkým množstvím tradičních i méně známých sportů pod vedením profesionálních trenérů, kteří se daným odvětvím zabývají a užít si přitom co nejvíce zábavy. V našem programu najdete mnoho zajímavých sportovních aktivit, které si děti v rámci jednoho týdne vyzkouší a mohou tak zjistit, zda by se chtěly do budoucna některé z nich věnovat důkladněji. Naši snahou je děti nadchnout různými sportovními aktivitami tak, aby si odnesly nevšední zážitek, vyzkoušely si spousty sportů, našly nové kamarády a na závěr získaly medaili. Rodiče obrží výsledky testování v psané podobě s doporučením na jaké sportovní aktivity má dítě  větší předpoklady. 

Plánované sporty pro tuto lokalitu: Atletika, gymnastika, míčové sporty (fotbal, florbal, basketball, softball/t-ball/baseball...), úpolové sporty, gymnastika, netradiční sporty, a další...

Na základní škole budeme mít k dispozici dvě tělocvičny, venkovní hřiště, sprchy, toalety a 2 třídy na odpočinek. V případě dobrého počasí je v plánu výlet.

Program je pro děti připraven od 7:00 do 17:00 hodin a je určený pro děti od 5 do 15 let (skupiny se dělí dle věku). Cena tábora obsahuje vstupy, oběd a 2 svačiny (dopolední, odpolední), pití po celý den, zapůjčení veškerého potřebného vybavení, odměny, diplomy… apod.

Prosíme o přečtení následujících příloh:

Co-si-vzit-s-sebou-na-primestsky-tabor

Rozvrh_2-turnus

Tyto dokumenty je nutné odevzdat první den konání, při předání dítěte:

Bezifenkcnost_2020

Cestne-prohlaseni

Informovany-souhlas_2020

Kontakt do menu (funguje pouze u posledního článku)