Kontakt

 

Mgr. Vendula Soukupová (Moučková) - předseda klubu, hlavní trenérka, lektorka skupinových cvičení, administrace, propagace,

Tel. +420 775 976 312

E-mail: info@vendulasoukupova.cz

Web: www.vendulasoukupova.cz

Fakturační údaje:

Sportýna, z.s.

Na Lucberku 245

267 01   Králův Dvůr

IČ: 22895710

DIČ: CZ22895710


Bankovní spojení pro zasílání plateb

Fio banka, a.s.    2400194624/2010

Ke stažení

Zapis-ze-zasedani-clenske-schuze

Vseobecne-podminky-spolku-sportyna

Souhlas-se-zpracovanim-osobnich-udaju-spolku-sportyna

Cenik

Cestne-prohlaseni

O nás

Sportýna (dříve Aerobic Club Sportýna, ještě dříve Aerobic Team Xko Praha) funguje od roku 2004, kdy na Veletržní ulici v Praze sdružovala pár aktivních slečen, které se učily základům aerobiku a postupně se z nich stávaly závodnice ve sportovním aerobiku. Od roku 2011 se stal spolek sportovním klubem, který měl přibližně 60 členů aktivně závodících v aerobiku, ale také mnoho spokojených klientů na skupinových cvičení. V roce 2014 organizuje klub své první celorepublikové závody v aerobiku, typu cvičení podle lektora. Roku 2015 roste počet členů i počet míst, kde je činnost organizována. Školním rokem 2016/2017 bylo přerušeno trénování závodního aerobiku, jelikož se hlavní trenérce a organizátorce všech činností Vendy narodilo miminko. Od tohoto roku se hlavní činností staly kroužky aerobiku v Praze, v Roztokách u Prahy a v Berouně. Roku 2020 se činnost rozšiřuje na další místa a mění se náplň kroužků. Aerobik je od tohoto roku jen jednou z částí programu.

Naším hlavním cílem je organizovat sportovní činnost pro veřejnost, především pro děti, vytvářet u dětí a mládeže kladný vztah k pravidelné pohybové činnosti, ovlivňovat utváření jejich hodnotové orientace, poskytovat alternativu pro volný čas. Skupinová cvičení nabízejí pro dospělé jak zdravotní varianty cvičení, které vytváří kompenzaci k životnímu stylu posledních let, ze kterého vzniká mnoho zdravotních problémů, ale také kondiční cvičení, při kterém se každý pěkně zapotí, udrží tělo v kondici a posílí kardiovaskulární systém.

Všem se věnují vyškolené trenérky a instruktorky. Těšíme se na viděnou v tělocvičně!


Za kolektiv trenérek Vendula Soukupová (Moučková)

Kontakt do menu (funguje pouze u posledního článku)

info@vendulasoukupova.cz