Náš tým

 Ve Sportýně se Vám i Vašim dětem věnují vyškolené trenérky a instruktorky, kterým jde především o zdraví a úsměvy všech, které baví se hýbat.

 

Vendula Soukupová (Moučková)

Vedení spolku Sportýna a také spolku 1FIT s kolegyní Adélou. Maminka malého Tomíka. Vyškolená instruktorka Pilates, Bosu, TRX a Funkčního tréninku, trenérka dětského aerobiku, absolventka fakulty tělesné výchovy a sportu se specializací na gymnastické sporty. Organizace dětských závodů v aerobiku s názvem Aerobic Cup, příměstských táborů pro děti a víkendových cvičebních pobytů pro děti i dospělé. Aktuálně vrcholová závodnice v OCR (Extrémní překážkové běhy typu Spartan Race) členka české reprezentace. 

 tel. 775 976 312, e-mail: vendula@sportyna.cz

 


Img_6995

 Eliška Theissigová

Bývalá závodnice v soutěžích SAMC a v pódiových skladbách v kategorii komerční aerobic, aerobic team show a basic. Nadšenec do Zumby i klidnějších hodin jógy. Studentka Fakulty designu a umění Ladislava Sutnara na Západočeské univerzitě v Plzni. 

 

Školení: Fisaf Fitness Core - 1. stupeň mezinárodního vzdělávacího programu Fisaf (2015), dále chce absolvovat kurzy: Instruktor základních pohybových aktivit dětí a mládeže a Zumba® instructor.


Julie Hrabálková  

 

Závodnice v kategorii komerční aerobic, aerobic team show a basic aerobic.
Studentka Obchodní akademie Dušní.
Školení: Fisaf fitness core 1. stupeň, Aerobic instuctor 2. stupeň
Dále absolvované kurzy: první pomoc, Dance aerobic, Step body and body training


Img_2527 Adéla Mikulášková

 Ahoj, jmenuji se Adéla. Aktuálně studuji na Fakultě tělesné výchovy a sportu v Praze. Od dětství je pro mě sport něčím, co miluji a bez čeho si nedokáži představit den. Dlouhou dobu jsem se závodně věnovala aerobiku, ve kterém jsem se rozhodla trénovat děti. Jejich trénink mě baví a neskutečně mě naplňuje, když mohu předávat své zkušenosti a svůj čas věnovat mladým, nadějným sportovcům. Vedle aerobiku se také věnuji jízdě na horském kole, plavání, běhu a v zimě zejména bruslení a lyžování. Ráda také trávím svůj čas v přírodě, ať na procházce se psem nebo zkrátka jen odpočinkem, relaxací a užíváním si krajiny.

 

Zuzana Heranová

Michaela Farabauerová

Ahoj, jmenuji se Míša. Momentálně jsem studentka maturitního ročníku gymnázia Jana Keplera. Dalo by se říct, že jsem se do světa gymnastiky již narodila od tří let jsem se aktivně věnovala sportovní gymnastice, která se postupně vyšplhala až na vrcholovou úroveň jsem vícenásobná mistrině české republiky v gymnastice. Gymnastiky jsem se musela po 11 letech vzdát z důvodu nedostatku času. Momentálně se věnuji tanečnímu stylu Discodance. 
Kvalifikace: Trenér ( Instruktor) 3.třídy, školení Tvorba choreografie, Metodika vedení rozcvičky

 

Kontakt do menu (funguje pouze u posledního článku)