Náš tým

 Ve Sportýně se Vám i Vašim dětem věnují vyškolené trenérky a instruktorky, kterým jde především o zdraví a úsměvy všech, které baví se hýbat.

 

Vendula Soukupová (Moučková)

Vedení spolku Sportýna a také spolku 1FIT s kolegyní Adélou. Maminka malého Tomíka. Vyškolená instruktorka Pilates, Bosu, TRX a Funkčního tréninku, trenérka dětského aerobiku, absolventka fakulty tělesné výchovy a sportu se specializací na gymnastické sporty. Organizace dětských závodů v aerobiku s názvem Aerobic Cup, příměstských táborů pro děti a víkendových cvičebních pobytů pro děti i dospělé. Aktuálně vrcholová závodnice v OCR (Extrémní překážkové běhy typu Spartan Race) členka české reprezentace. 

 tel. 775 976 312, e-mail: vendula@sportyna.cz

 


Img_6995

 Eliška Theissigová

Bývalá závodnice v soutěžích SAMC a v pódiových skladbách v kategorii komerční aerobic, aerobic team show a basic. Nadšenec do Zumby i klidnějších hodin jógy. Studentka Fakulty designu a umění Ladislava Sutnara na Západočeské univerzitě v Plzni. 

 

Školení: Fisaf Fitness Core - 1. stupeň mezinárodního vzdělávacího programu Fisaf (2015), dále chce absolvovat kurzy: Instruktor základních pohybových aktivit dětí a mládeže a Zumba® instructor.


Julie Hrabálková  

 

Závodnice v kategorii komerční aerobic, aerobic team show a basic aerobic.
Studentka Obchodní akademie Dušní.
Školení: Fisaf fitness core 1. stupeň, Aerobic instuctor 2. stupeň
Dále absolvované kurzy: první pomoc, Dance aerobic, Step body and body training


Img_2527 Adéla Mikulášková

 Ahoj, jmenuji se Adéla. Aktuálně studuji na Fakultě tělesné výchovy a sportu v Praze. Od dětství je pro mě sport něčím, co miluji a bez čeho si nedokáži představit den. Dlouhou dobu jsem se závodně věnovala aerobiku, ve kterém jsem se rozhodla trénovat děti. Jejich trénink mě baví a neskutečně mě naplňuje, když mohu předávat své zkušenosti a svůj čas věnovat mladým, nadějným sportovcům. Vedle aerobiku se také věnuji jízdě na horském kole, plavání, běhu a v zimě zejména bruslení a lyžování. Ráda také trávím svůj čas v přírodě, ať na procházce se psem nebo zkrátka jen odpočinkem, relaxací a užíváním si krajiny.

 

Zuzana Heranová

Michaela Farabauerová

 

Kontakt do menu (funguje pouze u posledního článku)