Vendula Soukupová

 

84351629_1034426970248812_2860982809420365824_n  

Specializace: Pilates, Bosu, TRX, Intervalový trénink, Slow toning, Port de bras

Maminka dvou synů, které se celý život točí kolem sportu. Nejen vzdělání, kdy základní, střední i vysokou školu studovala sportovní, ale také volný čas, který vždy tráví aktivně. Po prvním porodu syna Tomíka se dostala na svůj výkonnostní vrchol, kdy reprezentovala Českou republiku v extrémně překážkových bězích. Po druhém porodu syna Kubíka jí začalo dávat smysl motto: "Cesta je cíl" a svůj aktivní život věnuje hlavně prožívání a dobrému pocitu.
Po vedení úspěšné firmy organizující dětské sportovní kroužky, příměstské tábory, atd. pracuje jako vyučující na Fakultě tělesné výchovy a sportu UK, kde se nyní rozhodla studovat doktorát. Studium je zaměřené na výzkum týkající se ženského hormonálního cyklu ve vztahu k aktivnímu životnímu stylu.

Celý život se vzdělává v oblasti sportu. Má nespočet malých diplomů z různých akademií (např.: TRX z 3D Fitness, Bosu z IQ pohyb...), ale hlavně 5 let studia na Fakultě tělesné výchovy a sportu, kde se nadále vzdělavá v oblasti kinantropologie.

To co ale dělá instruktora dobrým instruktorem není počet jeho diplomů, ale vztah k tomu, co dělá, chtíč se o věcech dozvídat stále nové poznatky, dobrý vztah k lidem, jeho energie a úsměv :)

Kontakt do menu (funguje pouze u posledního článku)

info@vendulasoukupova.cz