Pobytové akce

 

Wellness Cvičební wellness pobyty pro dospělé                         

Vikend Sportovní víkendové soustředění pro děti

Cvičební wellness víkendy pro dospělé

cete si o víkendu odpočinout ve wellness a mít možnost si zacvičit? Chcete mít plně zařízený víkend v luxusních hotelech?

Instruktorka Vendy ve spolupráci s cestovní kanceláří Capro pořádá aktivní víkendy, popř. prodloužené víkendy v luxusních hotelech v České republice. Součástí pobytu jsou jak cvičební lekce, tak možnost odpočinout si v hotelovém wellness. Je na výběru každého, jak chce svůj víkend trávit.

Aktuální pobyty a přihlášení

Přihlášení na pobyty je možné na stránkách cestovní kanceláře Capro zde. Na všechny pobyty se vztahují jejich rezervační a storno podmínky.

Proč se účastnit takového víkendu?

Cvičební wellness pobyty se těší veliké oblibě, jelikož je opravdu možné se během 2 dnů odreagovat a načerpat novou energii. Každý si naplánuje program svého víkendu, jak uzná za vhodné. Je na každém zda se o víkendu dosyta vyspí, tráví ho ve vířivce, procházením se po okolí nebo navštíví všechny cvičební lekce.

Pobyt se vždy koná v luxusním hotelu, který nabízí wellness a pěkné okolí pro výlety a procházky. Cvičební program nabízí 6 lekcí. Na výběr jsou lekce Pilates, Slow toning, Port de Bras, Funkční kruhový trénink, Bodystyling.

Cena

Dle vybraného zájezdu

Cena zahrnuje

Ubytování, Stravování - záleží na výběru pobytu, Cvičební program (Pilates, Intervalový trénink - Tabata, Slow Toning, Port de bras, Funkční trénink), Možnosti hotelového wellness, Zákonné pojištění proti úpadku CK

Cena nezahrnuje:

Cestovní pojištění, Dopravu

Aktuální nabídka:

25. - 27. 11. 2022 Golf Resort Konopiště

Konopiste_listopad_2022

25. - 27. 11. 2022 proběhne podzimní relaxační a cvičební pobyt v Golf Resortu Konopiště. Více informací a přihlášení do 21.10.2022 je možné přímo u cestovní kanceláře Capro zde 

Sportovní soustředění pro děti

Rádi bychom Vám nabídli možnost sportovního víkendu pro Vaše děti, který se koná v termínu 10. -12.12.2021. Náplní jsou sportovní pohybové a všestranné aktvitiy, které probíhají ve vnitřních i venkovních prostorách a jsou vždy uzpůsobeny aktuálnímu počasí. Děti se moohou těšit na víkend v duchu Olympijských her. Součástí programu budou sportovní hry, atletické a gymnastické aktvitiy, ale také večerní zábavný program s kvízy a doplňkovými aktivitami s tématikou OH. Porogram je vhodný i pro děti, které na naše kroužky běžné nedocházejí.

Podrobné informace naleznete zde - plánujeme

Přihlášení probíhá online na tomto odkaze

Vyplnit online přihlášení + zaplatit zálohu ve výši 1000,- Kč je nutné do ............  Záloha i doplatek se hradí na účet 2400194624/2010. 

Konání akce: Víkend se bude konat v min. počtu 15 dětí. V případě nekonání (nenaplnění požadované min. kapacity či zavedení vládních restrikcí z důvodu COVIDU-19) Vám budou uhrazené částky v plné výši vráceny. Děkujeme za pochopení a těšíme se na Vás!

Pro bližší informace mne neváhejte kontaktovat. Na podobné víkendy jezdíme každoročně a děti odjíždí nadšené. Moc se na všechny těšíme!

Kontakt do menu (funguje pouze u posledního článku)