Pobytové akce

 

Wellness Cvičební wellness pobyty pro dospělé                         

Vikend Sportovní víkendové soustředění pro děti

Cvičební wellness víkendy pro dospělé

Chcete si o víkendu odpočinout ve wellness a mít možnost si zacvičit? Chcete mít plně zařízený víkend v luxusních hotelech?

Instruktorka Vendy ve spolupráci s cestovní kanceláří Capro pořádá aktivní víkendy, popř. prodloužené víkendy v luxusních hotelech v České republice. Součástí pobytu jsou jak cvičební lekce, tak možnost odpočinout si v hotelovém wellness. Je na výběru každého, jak chce svůj víkend trávit.

Aktuální pobyty a přihlášení

Přihlášení na pobyty je možné na stránkách cestovní kanceláře Capro. Na všechny pobyty se vztahují jejich rezervační a storno podmínky.

Aktuální nabídka:

Pobyt_sklar_2021  15. - 17. 10. 2021 proběhne podzimní fitness a wellness víkend v hotelu Sklář v Harrachově. Více informací a přihlášení do 10. 9. 2021 je možné přímo u cestovní kanceláře Capro zde 

Cristal  26. - 28. 11. 2021 proběhne podzimní fitness a wellness víkend v hotelu Cristal v Mariánských lázních. Více informací a přihlášení do 20. 10. 2021 je možné přímo u cestovní kanceláře Capro zde 

Proč se účastnit takového víkendu?

Cvičební wellness pobyty se těší veliké oblibě, jelikož je opravdu možné se během 2 dnů odreagovat a načerpat novou energii. Každý si naplánuje program svého víkendu, jak uzná za vhodné. Je na každém zda se o víkendu dosyta vyspí, tráví ho ve vířivce, procházením se po okolí nebo navštíví všechny cvičební lekce.

Pobyt se vždy koná v luxusním hotelu, který nabízí wellness a pěkné okolí pro výlety a procházky. Cvičební program nabízí 6 lekcí. Na výběr jsou lekce Pilates, Slow toning, Port de Bras, Funkční kruhový trénink, Bodystyling.

Cena

Dle vybraného zájezdu

Cena zahrnuje

Ubytování
Stravování - forma záleží na výběru zájezdu
Cvičební program
Možnosti hotelového wellness
Zákonné pojištění proti úpadku CK

Cena nezahrnuje:

Cestovní pojištění
Dopravu

Sportovní soustředění pro děti

Rádi bychom Vám nabídli možnost sportovního víkendu pro Vaše děti, který se koná v termínu ...již brzy.... Víkendu se může účastnit kdokoli, nejen děti docházející na dětské kroužky ve Sportýně, i děti jakékoli věkové kategorie. Náplní bude cvičení v tělocvičně (aerobik/zumba, gymnastika, míčové sporty, posilování, opičí dráha, hry, atd.), venkovní aktivity, procházka, společenské hry a kreativní chvilky pro ty nejmenší.

Podrobné informace naleznete zde (loňský rok k nahlédnutí) - Vikendove-soustredeni_prosinec_2020

přihlášku naleznete zde (loňský rok k nahlédnutí) - Prihlaska_soustredeni_prosinec_2020

Je nutné zaslat závaznou přihlášku + zaplatit zálohu ve výši 1000,- Kč do 31. 10. 2020.  Zálohou v hotovosti nebo je možné zaslat přihlášku vyfocenou/oskenovanou emailem a zálohu uhradit na účet 2400194624/2010.

Pro bližší informace mne neváhejte kontaktovat. Na podobné víkendy jezdíme každoročně a děti odjíždí nadšené. Moc se na všechny těšíme!

Kontakt do menu (funguje pouze u posledního článku)