Nastavení fotogalerie

Příměstské sportovní tábory pro děti

 

Snažíme se zorganizovat a naplánovat termíny na léto 2021. Školy a sportoviště čekají na rozvolnění opatření, aby byla možnost termíny rezervovat. Děkujeme za pochopení

 

 

 

Hlavním cílem našich příměstských táborů je nalezení způsobu, jak dětem a mladistvým ukázat, že volný čas se dá strávit zábavně, kreativně a pohybem.  Chceme děti seznámit s olympijskými i neolympijskými sporty pod vedením trenérů.

Věříme, že i v dnešní době se děti chtějí hýbat a je jen na nás, abychom je sportem bavili. Sportovní příměstské tábory se budou konat také o letních prázdninách 2021 - termíny a lokality pro Vás připravujeme. V předešlých letech jsme měli tábory v Roztokách u Prahy a v Králově Dvoře.

 

 SEZNÁMENÍ S MNOHA SPORTY

Děti se během pěti dní seznámí s více jak 10 tradičními i méně známými sporty, které si aktivně vyzkouší. Jednotlivými sportovními disciplínami je provedou profesionální instruktoři a trenéři věnující se sportovní specializaci. Během sportovních příměstských táborů na děti čeká, např..: atletika, lukostřelba, judo, fotbal, gymnastika, basketbal, inline bruslení, lakros, softball, badminton, rugby, karate, šerm, házená, tenis, aerobik, slackline, volejbal, lezení, orientační běh, golf a další.

Podle Vámi zvolené lokality se částečně liší složení sportů, které si děti vyzkouší.

Sportovní příměstské tábory jsou určeny pro děti ve věku od 5 do 15 let, které jsou pak zpravidla rozděleni dle věku do jednotlivých skupin v dané lokalitě.

 

TESTOVÁNÍ NA SPORTOVNÍ PŘEDPOKLADY A DOPORUČENÍ

Součástí táborů je i sportovní testování, ze kterého vyhodnotíme nejvhodnější skupinu sportů, pro kterou má konkrétní dítě předpoklady. Hlavním úkolem trenérů je u dětí najít jejich silné stránky a motivovat je k pohybu nebo přímo sportu, který je bude bavit. Rodiče následně obdrží výsledky testů i hodnocení trenérů. Rodiče tak mohou své děti přihlásit na sport, který je nejvíce bavil nebo se jen zeptat odborníků na další informace ke konkrétní sportovní disciplíně.

 

OBECNÝ HARMONOGRAM DNE

Pro lepší představu jsme pro vás připravili obecný harmonogram jednoho dne, který děti prožijí na sportovním táboře:

7:30 – 8:30 předávání dětí + (1. Den příslušných dokumentů) + rozdělení do skupin + ranní hry 12:00 – 12:45 oběd
8:30 - 9:00 přesun na sportoviště 12:45 – 13:45 přesun z oběda, relaxace, hry, kvízy, soutěže, pohádka
9:00 – 10:00 dopolední sportovní aktivita I 14:00 – 15:00 odpolední sportovní aktivita III
10:00 – 10:30 1. svačina + pitný režim, přesun na sportoviště 15:00 – 15:30 Pauza mezi sporty + 2. svačina + pitný režim, přesun na sportoviště
10:30 – 11:30 dopolední sportovní aktivita II 15:30 – 16:30 odpolední sportovní aktivita IV
11:30 – 12:00 uklízení sportovišť + přesun na oběd 16:35 – 17:00 vyzvedávání dětí

Celkem 5 dní, PO - PÁ v čase 7:00 - 17:00 (ranní příchod v časovém rozmezí 7:00 - 8:30 a odpolední vyzvedávání 16:30 - 17:00) - popř. je potřeba se individuálně domluvit s instruktorem

Cena: 2990,- Kč

Platbu je potřeba provést nejdéle do 14 dnů od přihlášení dítěte do kurzu – storno poplatky viz Všeobecné podmínky. Jsem seznámem se stanovami spolku viz Zapis-ze-zasedani-clenske-schuze_stanovy

 

Letní příměstský sportovní tábor je ideální náplní volného času pro všechny děti, které jsou rády v pohybu a chtěly by si vyzkoušet a naučit se nové a zajímavé druhy sportovních aktivit. Cílem sportovního tábora je seznámit děti s velkým množstvím tradičních i méně známých sportů pod vedením trenérů, kteří se daným odvětvím zabývají a užít si přitom co nejvíce zábavy. V našem programu najdete mnoho zajímavých sportovních aktivit, které si děti v rámci jednoho týdne vyzkouší a mohou tak zjistit, zda by se chtěly do budoucna některé z nich věnovat důkladněji. Naši snahou je děti nadchnout různými sportovními aktivitami tak, aby si odnesly nevšední zážitek, vyzkoušely si spousty sportů, našly nové kamarády a na závěr získaly medaili. Rodiče obrží výsledky testování v psané podobě s doporučením na jaké sportovní aktivity má dítě  větší předpoklady. 

Aktuality:

Rozvrh

Jidelnicek

 Prosíme o přečtení následujících příloh:

Co-si-vzit-s-sebou-na-primestsky-tabor

Tyto dokumenty je nutné odevzdat první den konání, při předání dítěte:

Bezifenkcnost_2020

Informovany-souhlas_2020

Cestne-prohlaseni-covid-19-docx

Kontakt do menu (funguje pouze u posledního článku)