Příměstské sportovní tábory pro děti

Tábory se o letních prázdninách 2022 budou opět konat v Roztokách a v Králově Dvoře. Garantujeme vrácení peněz v případě zrušení tábora z důvodu vládních nařízení. Sportovní příměstské tábory jsou určeny pro děti ve věku od 5 do 15 let, které jsou pak zpravidla rozděleny dle věku do jednotlivých skupin v dané lokalitě.

LOKALITA: KRÁLŮV DVŮR , ROZTOKY U PRAHY

Podívejte se na nás na Facebooku @Sportovní příměstské tábory pro děti

 

 SEZNÁMENÍ S MNOHA SPORTY

Děti se během pěti dní seznámí s více jak 10 tradičními i méně známými sporty, které si aktivně vyzkouší. Jednotlivými sportovními disciplínami je provedou profesionální instruktoři a trenéři věnující se sportovní specializaci. Během sportovních příměstských táborů na děti čeká, např..: atletika, lukostřelba, judo, fotbal, gymnastika, basketbal, inline bruslení, lakros, softball, badminton, rugby, karate, šerm, házená, tenis, aerobik, slackline, volejbal, lezení, orientační běh, golf a další. Podle Vámi zvolené lokality se částečně liší složení sportů, které si děti vyzkouší.

 

TESTOVÁNÍ NA SPORTOVNÍ PŘEDPOKLADY A DOPORUČENÍ

Součástí táborů je i sportovní testování, ze kterého vyhodnotíme nejvhodnější skupinu sportů, pro kterou má konkrétní dítě předpoklady. Hlavním úkolem trenérů je u dětí najít jejich silné stránky a motivovat je k pohybu nebo přímo sportu, který je bude bavit. Rodiče následně obdrží výsledky testů i hodnocení trenérů. Rodiče tak mohou své děti přihlásit na sport, který je nejvíce bavil nebo se jen zeptat odborníků na další informace ke konkrétní sportovní disciplíně.

 

OBECNÝ HARMONOGRAM DNE

Pro lepší představu jsme pro vás připravili obecný harmonogram jednoho dne, který děti prožijí na sportovním táboře:

7:30 – 8:30   předávání dětí + (1. Den příslušných dokumentů) + rozdělení do skupin + ranní   hry 12:00 –12:45  oběd

8:00  9:00

přesun na sportoviště 12:45 –13:45  přesun z oběda, relaxace, hry, kvízy, soutěže, pohádka

9:00 – 10:00

dopolední sportovní aktivita I 14:00 –15:00  odpolední sportovní aktivita III
10:00 – 10:30 1. svačina + pitný režim, přesun na sportoviště 15:00 –15:30  Pauza mezi sporty + 2. svačina + pitný režim, přesun na sportoviště

10:30 – 11:30

 dopolední sportovní aktivita II 15:30 –16:30  odpolední sportovní aktivita IV
11:30 – 12:00  uklízení sportovišť + přesun na oběd 16:35  17:00  vyzvedávání dětí

Letní příměstský sportovní tábor je ideální náplní volného času pro všechny děti, které jsou rády v pohybu a chtěly by si vyzkoušet a naučit se nové a zajímavé druhy sportovních aktivit. Cílem sportovního tábora je seznámit děti s velkým množstvím tradičních i méně známých sportů pod vedením trenérů, kteří se daným odvětvím zabývají a užít si přitom co nejvíce zábavy. V našem programu najdete mnoho zajímavých sportovních aktivit, které si děti v rámci jednoho týdne vyzkouší a mohou tak zjistit, zda by se chtěly do budoucna některé z nich věnovat důkladněji. Naši snahou je děti nadchnout různými sportovními aktivitami tak, aby si odnesly nevšední zážitek, vyzkoušely si spousty sportů, našly nové kamarády a na závěr získaly medaili. Rodiče obrží výsledky testování v psané podobě s doporučením na jaké sportovní aktivity má dítě  větší předpoklady. 

Zde přikládáme k náhledu rozvrh v Roztokách u Prahy, letošní bude zveřejněn s blížícím se termínem

Rozvrh_roztoky_12_16_7_2021

Jídelníček v roce 2021:

Pondělí - Kuřecí vývar s nudlemí, grilované kuřecí prso s pečenými bramborami
Úterý - Polévka z červené čočky, vepřová panenka s bramborovou kaší (speciální požadavek bez vepřového masa - hovězí na pepři s bramborovými šiškami)
Středa - Kuřecí vývar, Italské rizoto s hráškem
Čtvrtek - Hovězí s vaječným kapáním, Kuřecí řízek s bramborovou kaší
Pátek - Kuřecí vývar se smaženou palačinkou, zapečený karbanátek

Prosíme o přečtení následujících příloh:

Co-si-vzit-s-sebou-na-primestsky-tabor

Tyto dokumenty bylo nutné odevzdat v loňském první den konání, při předání dítěte: (bude aktualizováno s blížícím se termínem)

Bezifenkcnost_2021

Informovany-souhlas_2021

Roztoky u Prahy

Roztoky_primestak Termíny: 11. - 15. 7. 2022, 1. - 5. 8. 2022

  Kde: ZŠ Zdenky Braunerové, Školní náměstí 470, Roztoky u Prahy

  Pro koho: Pro děti ve věku 5 - 15 let

 Zázemí máme v ZŠ Zdenky Braunerové, kde jsou po celou dobu konání k dispozici třídy - zázemí na volný čas, odpočinek a svačiny. Sportuje se na přilehlých sportovištích, na školním hřišti a ve školní tělocvičnách. Je zařízena návštěva externího sportoviště - TJ Sokol Roztoky + domluven externí sport (v loňském roce to byl orientační běh). Obědy jsou zajišťovány v místním restauračním zařízení. Tábor bude dodržovat veškerá nařízení vlády - o konkrétních podmínkách budou rodiče informováni (nyní nejsme schopni říci bližší informace k testování, rouškám, apod.).

Cena: 3190,- (v ceně je zahrnut program, kvalifikovaný dozor, svačiny, obědy, pitný režim, sportovní vybavení) GARANTUJEME vrácení peněz  v případě zrušení tábora z důvodu vládních nařízení.

Platbu je potřeba provést nejdéle do 14 dnů od přihlášení dítěte do kurzu – storno poplatky viz Vseobecne-podminky-spolku-sportyna. Jsem seznámem se stanovami spolku viz Zapis-ze-zasedani-clenske-schuze_stanovy

Přihláška: https://forms.gle/2bGvXqpN7pYQiNjB6

Kapacita (volná místa):

  • 11.-15.7. ( 0 / 24 ) - Termín je již plně obsazen!

  • 1.-5.8. ( 0 / 24 ) - Termín je již plně obsazen! Lze se přihlásit mezi náhradníky. Aktuální počet náhradníků: 4

Celkem 5 dní, PO - PÁ v čase 7:00 - 17:00 (ranní příchod v časovém rozmezí 7:00 - 8:30 a odpolední vyzvedávání 16:30 - 17:00) - popř. je potřeba se individuálně domluvit s instruktorem

Rozvrh 2021: (aktuální zveřejníme s blížícím se termínem)

Rozvrh_roztoky_12_16_7_2021

Králův Dvůr

Kralovak_primestak Termíny: 25. - 29. 7. 2022 

 Kde: ZŠ Počaply, Tyršova 136, 267 01 Králův Dvůr

 Pro koho: Pro děti ve věku 5 - 15 let

 Zázemí máme v ZŠ Počaply, kde je po celou dobu konání k dispozici třída - zázemí na volný čas, odpočinek a svačiny. Sportuje se na přilehlých sportovištích, na školním hřišti a ve školní tělocvičně. Pokud to situace dovolí, tak bude uspořádán "výlet" na sportoviště do Sportcentra Eden Beroun. Obědy jsou zajišťovány v místní školní jídelně. Tábor bude dodržovat veškerá nařízení vlády - o konkrétních podmínkách budou rodiče informováni (nyní nejsme schopni říci bližší informace k testování, rouškám, apod.).

Cena: 3190,- (v ceně je zahrnut program, kvalifikovaný dozor, svačiny, obědy, pitný režim, sportovní vybavení) GARANTUJEME vrácení peněz  v případě zrušení tábora z důvodu vládních nařízení.

Platbu je potřeba provést nejdéle do 14 dnů od přihlášení dítěte do kurzu – storno poplatky viz Vseobecne-podminky-spolku-sportyna. Jsem seznámem se stanovami spolku viz Zapis-ze-zasedani-clenske-schuze_stanovy

Přihláška: https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLScuRw4SUXqzs4Z6mdZ--3xyDJoLbr3_SyEYl4-m4FWofwOvJw/viewform?usp=sf_link

Kapacita (volná místa):

  • 25.-29.7. ( 0 / 24) - Termín je již plně obsazen, nyní se lze hlásit pouze mezi náhradníky!

Celkem 5 dní, PO - PÁ v čase 7:00 - 17:00 (ranní příchod v časovém rozmezí 7:00 - 8:30 a odpolední vyzvedávání 16:30 - 17:00) - popř. je potřeba se individuálně domluvit s instruktorem

Vzorový program z roku 2020:

Rozvrh_2-turnus

Kontakt do menu (funguje pouze u posledního článku)